O firmie ...

Firma  OKNA  OMNIBUS  producent stolarki PCV i ALU działa na rynku budowlano montażowym od 1994 roku.

Jako jedna z pierwszych firm, w tych latach, zaczęła zdobywać doświadczenie w montażu okien z drewna i PCV nowej generacji. Właśnie, to doświadczenie zadecydowało, że firmie naszej zaufało tysiące klientów indywidualnych oraz dziesiątki firm, powierzając nam prace związane z wymianą stolarki okiennej i drzwiowej.
Rozwój firmy  OKNA  OMNIBUS lokalizacja blisko Krakowa i duże zapotrzebowanie rynku na okna PCV zaowocowało rozpoczęciem w 1999 roku produkcji okien PCV. Od tego momentu firma świadczy usługi budowlano montażowe w pełnym zakresie począwszy od doradztwa, pomiaru, produkcji okien aż po ich montaż.
               linia
pomiar

montaż i pomiar ...

Nasze brygady montażowe posiadają stosowne kwalifikacje, kilkuletnie doświadczenie i nie pracują w systemie akordowmy co jest gwarancją profesjonalnego i fachowego montażu stolarki okiennej i drzwiowej.
Realizujemy projekty dla odbiorców indywidualnych - mieszkania, domki jednorodzinne, jak również dla Firm - budownictwo wielkoformatowe, apartamentowce oraz Instytucji publicznych - szkoły, przedszkola, urzędy.
Umów się z naszym konsultantem na bezpłatny pomiar.

stolarka aluminiowa ...

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu i dbając o rozwój firmy od kilku lat zajmujemy się również produkcją i montażem stolarki aluminiowej. Nawiązaliśmy współpracę z Firmą  ALIPLAST  wiodącym producentem systemów profili aluminiowych dla budownictwa.
Nasza oferta obejmuje:
systemy okienne i drzwiowe
  systemy przesuwne
   ściany szklane
     fasady ...

foto rolety

rolety ...

- nadprożowe - adaptacyjne - podtynkowe

Dom jest miejscem, w którym spędzamy większość czasu naszego życia. Z tego powodu warto zadbać, by był on miejscem szczególnym. Miejscem, w którym pragniemy czuć się swobodnie, bezpiecznie, do którego z przyjemnością wracamy po trudach dnia wiedząc, że zawsze można znaleźć w nim spokój, azyl i harmonię.

foto okna

transport ...

Firma nasza świadczy również uaługi transportowe. Specjalistyczny tabor samochodowy przystosowany do przewozu stolarki okiennej i drzwowej gwarantuje bezszkodowy transport do miejsca przeznaczenia.
/ Usługi na terenie kraju, jak również na terenie Unii Europejskiej /ochrona Wszystkie znaki towarowe i artykuły umieszczone w serwisie są własnością Firm i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.