logo_foris
Stolarka okienna profil FORIS

Przekrój profili okna PCV systemu FORIS 601

Aby zobaczyć pełny przekrój kliknij w obrazek

okno

Sześciokomorowy system profili pvc o klasycznym kształcie skrzydła, zachęcającym do stosowania okien i drzwi balkonowych wykonanych w tym systemie w każdym rodzaju budownictwa. FORIS 601 to system o głębokości zabudowy wynoszącej 72 mm, szerokim wrębie ramy i skrzydła, umożliwiającym stosowanie pakietów szkła termoizolacyjnego o grubości do 42 mm, w tym pakietów trzy-szybowych. Współczynnik izolacji termicznej profili okiennych FORIS 601 wynosi 1,2 W/m2xK. Te parametry profili pvc FORIS 601 przekładają się na doskonałą ochronę termicznš budynków, tak ważną w dobie stale wzrastających kosztów energii.

animacjaPrzekrój profili okna PCV systemu FORIS 501

Aby zobaczyć pełny przekrój kliknij w obrazek

okno Jest to prawdziwie pięciokomorowy system. Bez względu na miejsce, w którym dokonamy przekroju poziomego zawsze będzie tam występować pięć komór. Głębokość zabudowy systemu FORIS 501 wynosi 72 mm, co przy bardzo dobrze zaprojektowanym układzie komór wewnętrznych i optymalnym doborze grubości ścianek profili pozwala na osiągnięcie doskonałego parametrów izolacyjnych.
Wyniki badań przeprowadzonych w renomowanych laboratoriach potwierdzają osiągnięcie współczynnika izolacji termicznej profili okiennych Uf = 1,3 W/(m2xK).
FORIS 501 to nie tylko parametry techniczne, również niepowtarzalna estetyka okien wykonanych z tych profili spełnia wymagania nowoczesnego wzornictwa.
Charakterystyczny kształt profili okiennych doskonale sprawdza się w każdym rodzaju budownictwa.
animacja

Przekrój profili okna PCV systemu FORIS 101

Aby zobaczyć pełny przekrój kliknij w obrazek

okno Z myślą o inwestorach instytucjonalnych powstał FORIS 101, zaprojektowany w szczególności na potrzeby budynków użyteczności publicznej oraz osiedli mieszkaniowych. Niższa zabudowa zapewnia większych dopływ światła do pomieszczeń a niezlicowane skrzydło nadaje klasyczny wygląd okna. Jednocześnie trwała konstrukcja zapewnia dobre parametry użytkowe.

animacjaOKNA I DRZWI SYSTEMU FORIS są:

- EKOLOGICZNE

- ESTETYCZNE

- NOWOCZESNE

- SOLIDNE


następna stronaZobacz profil VEKA


VEKA